Sieninis laikiklis Hikvision DS-1294ZJ
27,29 €
PVM įskaičiuotas
- Sieninis tvirtinimo kronšteinas
- Plastikas
- Tinkamas valdomoms kameroms
- Aprašymas
- Papildoma informacija
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastikas |
| Matmenys | 230×80×130mm |
| Svoris | 450g |
| Maksimali keliamoji galia | 4.5 kg |
| Montavimas | Sieninis |
Papildoma informacija
| Svoris | 0,47 kg |
|---|---|
| Gamintojas | Hikvision |










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.