Privatumo politika

1. PRIVATUMO POLITIKA

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės šioje interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per šią svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

2. RENKAMI DUOMENYS

Naudodami slapukus renkame duomenis apie svetainės naudojimą. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti lentelėje žemiau.

UAB “Elektronika namams” yra įsipareigojusi saugoti ir gerbti Jūsų privatumą. Surinktus duomenis apie svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Jums besilankant interneto svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę mūsų interneto svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Renkame tik svarbiausius slapukus, kurie reikalingi sistemos veikimui, analitikai ir SEO. Kokius slapukus norite naudoti, o kurių ne, galite apačioje iššokančiame pranešime.

4. KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS

4.1. Jūsų vardas, pavardė, mokėtojo adresas, pristatymo adresas ir kontaktiniai duomenys.

 • Susisiekdami užsakymo pateikimo metu Jūsų nurodytu telefono numeriu, kai užsakote prekę ir suvedate savo duomenis, bet neatliekate apmokėjimo. Tokios komunikacijos duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo komunikacijos su Jumis pabaigos.
 • Pristatydami Jūsų įsigytas prekes Jūsų nurodytu mokėtojo ir (arba) pristatymo adresu, paruošdami užsakymą atsiėmimui sandėlyje ir išrašydami sąskaitą faktūrą. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus nuo sandorio įvykdymo dienos.
 • Siųsdami Jums informaciją apie mūsų naujus produktus ir paslaugas elektroniniu paštu, SMS žinutėmis, Facebook ir Gmail platformomis ar paprastu paštu, skambindami Jūsų pateiktu telefono numeriu bei siųsdami apklausas paslaugų kokybei įvertinti Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, SMS žinutėmis. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo Jūsų sutikimo gavimo dienos arba tol, kol atšauksite šį sutikimą.
 • Siųsdami su mūsų paslaugomis susijusias SMS žinutes, elektroninius laiškus ar pranešimus, pavyzdžiui, naujausią informaciją apie užsakymą. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 1 (vienerius) metus nuo komunikacijos su Jumis pabaigos.
 • Organizuodami konkursus. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo konkurso pabaigos, o prizų laimėjimo atveju – ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus nuo prizo perdavimo.
 • Siekdami Jus identifikuoti, kai pateikiate užsakymą telefonu. Tokios komunikacijos duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 1 (vienerius) metus nuo užsakymo perdavimo dienos.
 • Dėl sukčiavimo prevencijos ir nustatymo. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo Jūsų paskutinio prisijungimo prie savo paskyros dienos arba ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus nuo sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).

4.2. Informacija apie Jūsų interesus, gyvenamąjį miestą, lytį ir gimimo datą

 • Siekdami sužinoti Jūsų tikrąjį amžių. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo to dienos, kai Jūs paskutinį kartą prisijungėte prie savo paskyros, arba paskutinio sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).
 • Taikydami klientų segmentavimo strategiją ir teikdami Jums personalizuotus pasiūlymus. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo Jūsų sutikimo gavimo dienos arba tol, kol atšauksite šį sutikimą.

4.3. Jūsų mokėjimo informacija

 • Priimdami ir grąžindami pinigus. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus nuo operacijos atlikimo dienos.
 • Dėl sukčiavimo prevencijos ir nustatymo. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus)  metus nuo dienos, kai Jūs paskutinį kartą prisijungėte prie savo paskyros dienos arba ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus nuo sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).

4.4. Jūsų bendravimo su mumis istorija((Jūsų perduota informacija, pavyzdžiui, telefonu (telefoninio pokalbio metu, atsiųstos SMS  žinutės arba kai Jums skambina mūsų darbuotojai) arba naudojantis elektroniniu paštu)

 • Teikdami paslaugas ir pagalbą, siekdami užtikrinti vienodos ir geros kokybės aptarnavimą bei apsaugoti mūsų interesus. Tokios komunikacijos duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo komunikacijos pabaigos.

4.5. Pirkimo ir veiksmų istorija(Jūsų pirkiniai, Jūsų krepšelyje išsaugotos prekės ir Jūsų veiksmai naudojantis elektroniniu paštu, interneto svetaine)

 • Parduodami Jums prekes. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo tos dienos, kai Jūs paskutinį kartą prisijungėte prie savo paskyros dienos arba paskutinio sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).
 • Teikdami paslaugas ir pagalbą, taip pat tvarkydami pinigų grąžinimo klausimus. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo tos dienos, kai Jūs paskutinį kartą prisijungėte prie savo paskyros dienos arba paskutinio sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).
 • Siųsdami el. laiškus dėl palikto pirkinių krepšelio. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 90 (devyniasdešimt) dienų nuo tos dienos, kai Jūs paskutinį kartą prisijungėte prie savo paskyros arba tol, kol atsisakysite tokių el. laiškų.
 • Teikdami personalizuotus tiesioginės rinkodaros pasiūlymus Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo Jūsų sutikimo gavimo dienos arba tol, kol atšauksite šį sutikimą.

4.6. Informacija apie Jūsų įrenginį(Informacija, kurią pateikiate mums naršydami mūsų interneto svetainėje arba naudodamiesi mūsų programėlėmis, įskaitant interneto protokolo (IP) adresą ir įrenginio tipą, ekrano skiriamąją gebą ir (pasirinkus informacijos bendrinimą su mumis) Jūsų buvimo vietos duomenis, taip pat informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų interneto svetaine ir programėlėmis)

 • Siekdami patobulinti savo interneto svetainę, taip pat, kad galėtume Jums nustatyti numatytąsias parinktis. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo paskutinio Jūsų prisijungimo prie savo paskyros dienos arba paskutinio sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).
 • Siekdami apsaugoti savo interneto svetainę ir programėles. Jūsų duomenis šiam tikslui saugosime ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus nuo paskutinio Jūsų prisijungimo prie savo paskyros dienos arba ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus nuo sandorio įvykdymo dienos (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė).

4.7. Jūsų asmens duomenų tvarkymas socialinių tinklų paskyrose

Tvarkysime mūsų paskyrose Jūsų pateiktus Jūsų socialinio tinklo paskyros duomenis – paskyros vardą, paskyros profilio nuotrauką, Jūsų išreikštas reakcijas („patiktukus“) paskelbtai informacijai, Jūsų paliktus komentarus, mūsų paskyroje Jūsų patalpintą turinį (pvz. jei komentaruose pasidalinsite nuotraukomis ar video įrašais). Žaidimų, konkursų organizavimo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkysime taip, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje. Asmens duomenys, kuriuos Jūs pateikiate atlikdami tam tikrus veiksmus socialiniuose tinkluose, tvarkomi ir saugomi socialinių tinklų valdytojų nustatyta tvarka ir terminais, ir mes negalime daryti tam jokios įtakos. 
 

5. ĮTERPTAS TURINYS IŠ KITŲ SVETAINIŲ 

Kai kurie straipsniai gali turėti turinio iš kitų svetainių (pvz. video medžiaga, nuotraukos, tekstas ir t.t.). Perskaičius turinį yra tas pats kaip apsilankyti toje svetainėje. Šios svetainės taip pat gali rinkti duomenis apie jus ir naudoti slapukus.

6. SU KUO DALINAMĖS JŪSŲ INFORMACIJA

Mes norime įgyti ir išlaikyti Jūsų pasitikėjimą, todėl Jūsų asmens duomenis perduosime tik būtinais atvejais. UAB “Elektronika Namams” pasilieka teisę perduoti informaciją tretiesiems asmenims:

 • Mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis savo draudikams ir profesionaliems konsultantams dėl rizikos valdymo, profesionalių konsultacijų arba siekiant pareikšti, vykdyti arba ginti teisinius reikalavimus;
 • Su prekių pirkimu susijusias finansines operacijas interneto svetainėje gali tvarkyti mūsų mokėjimo paslaugų teikėjai. Jūsų finansinių operacijų duomenis savo mokėjimo paslaugų teikėjams atskleidžiame tik tiek, kiek būtina mokėjimo operacijoms atlikti, pinigams grąžinti ir skundams nagrinėti;
 • Specifinėms paslaugoms teikti Jūsų asmens duomenis galime perduoti kitiems paslaugų teikėjams, pavyzdžiui, interneto svetainės prieglobos paslaugų teikėjams, kurjerių tarnyboms, serverių ir jų techninės priežiūros paslaugų teikėjams, elektroninio pašto paslaugų teikėjams, naujienlaiškių siuntimo, apklausų vykdymo, socialinių tinklų paskyrų administravimo, duomenų apsaugos pareigūno paslaugų teikėjams;
 • Spręndžiant problemas, susijusias su prekių pateikimo ar pristatymo tikslų įgyvendinimu;

 

7. KIEK LAIKO SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS

Visais atvejais Jūsų asmens duomenis saugome ne ilgiau, nei būtina konkretiems tikslams pasiekti. Detali informacija apie asmens duomenų saugojimo laikotarpius galite rasti šios Privatumo politikos skyriuje „Kaip naudojame Jūsų asmens duomenis“.

8. RINKODAROS PRANEŠIMAI

8.1. Jums sutikus, elektroniniu paštu, SMS žinutėmis, skambindami Jūsų nurodytu telefono ryšio numeriu Jums teiksime rinkodaros pranešimus, kad sužinotumėte mūsų naujienas ir galėtumėte susipažinti su mūsų produktais ir juos rasti.

8.2. Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų, teikiamų iš eheating.lt. Tai galite padaryti:

8.2.1. Rašydami elektroniniu paštu info@elektronikanamams.lt arba pasinaudodami atšaukimo nuoroda Jums elektroniniu paštu siųstame pranešime arba pokalbio su mūsų darbuotoju metu;

8.3. Jums atsisakius tiesioginės rinkodaros pranešimų, mes atnaujinsime Jūsų asmens duomenų tvarkymo nustatymus, kad tiesioginės rinkodaros pranešimai Jums nebebūtų teikiami.

8.5. Atsisakius tiesioginės rinkodaros pranešimų, informacija apie Jūsų užsakytas paslaugas (pavyzdžiui, naujausia informacija apie užsakymą) bus ir toliau Jums teikiama.

9. JŪSŲ TURIMOS TEISĖS

Jūs turite teisę bet kada pareikalauti visos asmeninės informacijos ištrynimo arba pateikti Jums visą mūsų turimą informaciją apie Jus. Jūs turite teisę pateikti skundą VDAI (valstybines asmens duomenų apsaugos inspekcijai), jei manote, jog Jūsų duomenys tvarkomi netinkamai.

PAPILDOMA INFORMACIJA

10. KAS YRA SLAPUKAS?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių.  Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

11. KAIP PAŠALINTI SLAPUKĄ?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera.

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

11. SLAPUKŲ TIPAI

11.1. Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.  Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

11.2. Veikimą gerinantys, statistikos slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų.  Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją.  Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė.  Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

11.3. Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.  Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

11.4. Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus.  Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

12. SLAPUKAI

Kas yra slapukai

Kaip ir beveik visose profesionaliose svetainėse, šioje svetainėje naudojami slapukai, t. y. maži failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais mums reikia išsaugoti šiuos slapukus. Taip pat paaiškinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau dėl to gali sumažėti arba sutrikti tam tikrų svetainės funkcijų veikimas.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių toliau nurodytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių galimybių išjungti slapukus, visiškai neišjungiant svetainės funkcijų ir ypatybių, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti įjungtus visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne, jei jie naudojami jūsų naudojamai paslaugai teikti.

Slapukų išjungimas

Galite neleisti nustatyti slapukų, pakoreguodami savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, žr. naršyklės žinyną). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus paprastai bus išjungtos ir tam tikros šios svetainės funkcijos ir ypatybės. Todėl rekomenduojama slapukų neišjungti. Ši slapukų politika buvo sukurta naudojantis slapukų politikos generatoriumi.

Mūsų nustatyti slapukai

Su paskyra susiję slapukai

Jei pas mus susikursite paskyrą, tuomet slapukus naudosime registracijos proceso valdymui ir bendram administravimui. Šie slapukai paprastai ištrinami, kai atsijungiate, tačiau kai kuriais atvejais jie gali likti ir vėliau, kad atsijungę prisimintumėte savo svetainės nuostatas.

Su prisijungimu susiję slapukai

Kai esate prisijungę, naudojame slapukus, kad galėtume įsiminti šį faktą. Taip išvengiama būtinybės prisijungti kiekvieną kartą, kai lankotės naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai pašalinami arba ištrinami, kai atsijungiate, kad užtikrintumėte, jog prisijungę galėsite naudotis tik riboto naudojimo funkcijomis ir sritimis.

Su el. pašto naujienlaiškiais susiję slapukai

Šioje svetainėje siūlomos naujienlaiškių arba el. pašto prenumeratos paslaugos, o slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, ar jau esate užsiregistravę, ir ar rodyti tam tikrus pranešimus, kurie gali galioti tik užsiregistravusiems / neužsiregistravusiems naudotojams.

Su užsakymų tvarkymu susiję slapukai

Šioje svetainėje siūlomos e. prekybos arba mokėjimo paslaugos, o kai kurie slapukai yra būtini siekiant užtikrinti, kad jūsų užsakymas būtų įsimenamas tarp puslapių ir mes galėtume jį tinkamai apdoroti.

Su formomis susiję slapukai

Kai duomenis pateikiate naudodami formą, pavyzdžiui, esančią kontaktų puslapiuose arba komentarų formose, gali būti nustatyti slapukai, kad būtų galima įsiminti jūsų naudotojo duomenis, reikalingus tolesniam susirašinėjimui.

Svetainės nuostatų slapukai

Siekdami suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, suteikiame galimybę nustatyti savo nuostatas, kaip ši svetainė veikia, kai ja naudojatės. Norėdami įsiminti jūsų nuostatas, turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima iškviesti, kai tik jūsų sąveika su puslapiu turi įtakos jūsų nuostatoms.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame patikimų trečiųjų šalių teikiamus slapukus. Šiame skyriuje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Šioje svetainėje naudojamas “Google Analytics”, kuris yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimų analizės sprendimų internete, padedantis mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti, pavyzdžiui, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir kokiuose puslapiuose lankotės, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį.

Daugiau informacijos apie “Google Analytics” slapukus rasite oficialiame “Google Analytics” puslapyje.

Kartais išbandome naujas funkcijas ir atliekame nežymius svetainės pateikimo būdo pakeitimus. Kai vis dar bandome naujas funkcijas, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti, kad lankydamiesi svetainėje gautumėte nuoseklią patirtį, ir kartu užtikrinti, kad suprastume, kokius optimizavimo būdus mūsų naudotojai vertina labiausiai.

Naudojame reklamas, kad kompensuotume šios svetainės eksploatavimo išlaidas ir gautume lėšų tolesnei plėtrai. Šioje svetainėje naudojami elgsenos reklamos slapukai yra skirti užtikrinti, kad, jei įmanoma, pateiktume jums aktualiausius skelbimus, anonimiškai stebėdami jūsų interesus ir pateikdami panašius dalykus, kurie gali sudominti.

Šioje svetainėje taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos mygtukus ir (arba) įskiepius, kurie leidžia įvairiais būdais prisijungti prie jūsų socialinio tinklo. Kad jie veiktų, šios socialinės žiniasklaidos svetainės, įskaitant: Facebook, LinkedIn ir Google per mūsų svetainę nustato slapukus, kurie gali būti naudojami jūsų profiliui jų svetainėje pagerinti arba prisidėti prie jų turimų duomenų įvairiais tikslais, nurodytais atitinkamose privatumo politikose.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai jums paaiškino, ir, kaip jau buvo minėta, jei nesate tikri, ar jums ko nors reikia, paprastai saugiau palikti įjungtus slapukus tam atvejui, jei jie sąveikautų su viena iš funkcijų, kuriomis naudojatės mūsų svetainėje.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų kontaktų būdų:

El. paštas: info@eheating.lt