Sieninis laikiklis Hikvision DS-1273ZJ-DM25
54,53 €
PVM įskaičiuotas
- Sieninis tvirtinimo kronšteinas
- Aliuminio lidinys
- Tinkamas “fish-eye” kameroms
- Aprašymas
- Papildoma informacija
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Aliuminio lidinys |
| Matmenys | 231.4×183.5×164mm |
| Svoris | 870 g |
| Maksimali keliamoji galia | 3 kg |
| Montavimas | Ant lygaus paviršiaus |
Papildoma informacija
| Svoris | 0,976 kg |
|---|---|
| Gamintojas | Hikvision |










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.