Strypinis laikiklis Hikvision DS-1271ZJ-120
85,16 €
PVM įskaičiuotas
- Stypinis tvirtinimo kronšteinas
- Aliuminio lidinys
- Tinkamas kupolinėms kameroms
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Aliuminio lidinys |
| Matmenys | Φ150×573mm |
| Svoris | 1290 g |
| Maksimali keliamoji galia | 4.5 kg |
| Montavimas | Ant lygaus paviršiaus |
Additional information
| Weight | 1,36 kg |
|---|---|
| Brand | Hikvision |










Reviews
There are no reviews yet.