Lauko šildymo kabelis 12m 216W ZAMEL GPRN-12/18 latakams
PVM įskaičiuotas
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
Šildymo kabelis ZAMEL GPRN 12m 18W/m . Izoliacija atspari UV spinduliams. Kabelis maitinamas iš vienos pusės ir valdomas atskiru temperatūros reguliatoriumi. Skirtas naudoti lauke latakuose kaip kaitinimo elementas nuo apledėjimo. Jis taip pat gali būti naudojamas ant stogų, tačiau naudojant individualias tvirtinimo sistemas.
Produkto savybės:
- Latakų ir lietvamzdžių apsaugai nuo apledėjimo
- 5 m maitinimo laidas.
- Šildymo kabelis 12 m ilgio.
| GPRN-12/18 | 230 V | Juoda | Pintas | Latakas / stogas | Lygiagreti, pastovi galia | 216 W | 5,80 mm | 12,0 m |