Sieninis laikiklis Hikvision DS-1294ZJ
27,29 €
PVM įskaičiuotas
- Sieninis tvirtinimo kronšteinas
- Plastikas
- Tinkamas valdomoms kameroms
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastikas |
| Matmenys | 230×80×130mm |
| Svoris | 450g |
| Maksimali keliamoji galia | 4.5 kg |
| Montavimas | Sieninis |
Additional information
| Weight | 0,47 kg |
|---|---|
| Brand | Hikvision |










Reviews
There are no reviews yet.