Sieninis laikiklis Hikvision DS-1273ZJ-DM25
54,53 €
PVM įskaičiuotas
- Sieninis tvirtinimo kronšteinas
- Aliuminio lidinys
- Tinkamas “fish-eye” kameroms
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Aliuminio lidinys |
| Matmenys | 231.4×183.5×164mm |
| Svoris | 870 g |
| Maksimali keliamoji galia | 3 kg |
| Montavimas | Ant lygaus paviršiaus |
Additional information
| Weight | 0,976 kg |
|---|---|
| Brand | Hikvision |










Reviews
There are no reviews yet.