THEMO

Valdyti ir sutaupyti dar niekada nebuvo taip paprasta

Kas būtų, jeigu šildymas suteiktų namams ne tik jaukumo, bet ir padėtų sumažinti elektros sąnaudas? Įsivaizduokite Themo , nes tai daugiau nei temperatūrą valdantis termostatas, tai – komfortas, sąmoningas vartojimas ir taupymas. Pažvelkime, kaip šis pirmasis skaitmeninis termostatas gali sukelti revoliuciją jūsų namuose.

KAIP TAI VEIKIA

„Themo“ išmaniai vartoja elektros energiją

Algoritmas, valdantis šiuos termostatus, išmoksta optimizuoti temperatūrą individualiai kiekviename kambaryje, naudojant daugybę parametrų. Be automatinio optimizavimo, taip pat galite stebėti ir valdyti šildymą patys, nurodydami laikus, kada namas yra tuščias.  „Themo“ taip pat gali sukurti optimalų šildymo grafiką, kuris taupo elektrą tiems, kurie yra sudarę fiksuoto tarifo elektros energijos sutartis. 

„Themo“ savybės

Nuotolinis valdymas

Valdykite šildymą mobiliąja programėle, kuri leidžia stebėti išlaidas ir valdyti šildymą net tada, kai nesate namuose.

Greitas montavimas ir konfigūravimas

Kvalifikuotas elektrikas gali sumontuoti termostatą maždaug per 15 minučių. „Themo“ programa žingsnis po žingsnio padės atlikti konfigūravimo procesą.

Paprastas naudojimas

Termostatą lengva naudoti – po pradinės konfigūracijos, termostato reguliuoti nereikia, nebent norite pakeisti šildymo grafikus.

Veikia be interneto ryšio

„Themo“ skirtas naudoti su interneto ryšiu, bet veiks ir neprisijungus prie jo.

Prisitaikantis prie oro prognozių

Šildydamas atsižvelgia ir į rytojaus orus.

Ši inovacija atsispindi ne tik komforto, bet ir finansinės naudos aspektu – vidutiniškai apie 32 procentus sumažėjusios elektros sąskaitos. Tai ne tik modernus technologijų žingsnis, bet ir ekonomiškumo bei aplinkosaugos atspindys jūsų namuose.

KODĖL VERTA RINKTIS „THEMO“ ?

Išmanusis vidinis asistentas

„Themo Smart Thermostat“ yra paprastas ir naudingas pagalbininkas. Sukonfigūravus termostatą, jis veiks savarankiškai ir be trikdžių. Jei pageidaujate, šildymą galite reguliuoti ir valdyti mobiliuoju įrenginiu bei stebėti elektros energijos suvartojimą šildant.

Be to, termostato LED indikatorius kiekvieną kartą parodo elektros energijos mainų kainų lygį. Žalia šviesa rodo tinkamiausią laiką naudoti buitinius prietaisus, kurie sunaudoja daug elektros energijos.

Maksimali elektros energijos mainų nauda

„Themo“ geriausiai tinka elektros energijos mainų panaudojimui ir sąnaudoms optimizuoti. Termostatas pagal rinkos kainą optimizuoja elektros energijos suvartojimą grindiniam šildymui ir suplanuoja elektros tiekimą pagal palankiausią ir ekologiškiausią laiką.

„Žalioji“ energija

Kai elektros kaina žema, didesnė jos dalis pagaminama be iškastinių energijos šaltinių. „Themo Smart Thermostat“ optimizuos pageidaujamą temperatūrą pagal jūsų šildymo grafiką, tuo pačiu siekdamas maksimaliai išnaudoti pigesnę, taigi ir ekologiškesnę elektrą.

Saugumas

Šis termostatas yra saugus produktas ir paslauga: skaitmeniniai termostatai pažymėti CE ženklu, kuris reiškia, kad jie atitinka ES reglamentus, o visi duomenys, susiję su įrenginiais ir programomis yra apsaugoti SSL šifravimu.

KARTU SU „THEMOׅ“ Į ŠVARESNĮ, TAUPESNĮ IR ŠVIESESNĮ RYTOJŲ!


Kontaktai

Telefonas: +37068427642

Email: info@elektronikanamams.lt

WHY CHOOSE US

Free Shipping

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industr.

100% money back guarantee.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industr.

Online Support 24/7

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industr.

HAPPY CLIENTS

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Smith
SMARTWAVE CEO
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bob Smith
SMARTWAVE CTO
0
+
MILLION CUSTOMERS
0
+
TEAM MEMBERS
0
HR
SUPPORT AVAILABLE
0
+
CUP OF COFFEE
0
%
POSITIVE REVIEWS